Kontakt:

Jezdecký klub
Chvalkovice na Hané
683 23

E-mail: klub@chvalkovicezamek.cz

Kde nás najdete:

Kde nás nnajdete - mapka více informací...

Koně jezdeckého klubu

Kelly

Majitel: Hana Boráňová

Kelly k nám byla přivezena v únoru roku 2010 ze Starovic u Brna. Je to dvanáctiletá kobylka plemene Českého teplokrevníka. Zbarvením je to tmavá hnědka. Je velice klidné povahy a proto na ní, kromě své majitelky, v současné době jezdí i děti. Kelly odchovala bez problému již několik hříbat a proto bychom si do budoucna možná ještě jedno pořídili

Norma

Norma je Český teplokrevník, nar. 6.5.1995, přišla k nám z Lednice na Moravě. Je vůdcem celého stáda a tak u koní vzbuzuje respekt. Norma byla využívaná jako tažný kůň, takže jí lze zapřáhnout za bryčku i ke kočáru. V terénu je spíše vhodná pro zkušenějšího jezdce, ale na jízdárně dokáže povozit i úplného začátečníka.

Gorana

Gorana je Anglický plnokrevník, nar. 6.4.1996, pochází z Rožnova pod Radhoštěm. Přišla k nám jako kůň plný zlozvyků a díky našim zkušeným chovatelům se z ní stala hodná, spokojená kobylka, která dnes už vozí děti jak v zámeckém parku, tak venku v terénu.

Lady Carnaby

Lady Carnaby je Anglický plnokrevník, nar. 31.3.1992, dovezená společně s Goranou a Deny z Rožnova pod Radhoštěm. I ve svém věku umí být lehce temperamentní a velmi rychlá.

Deny

Deny je Shetlandský poník, narozená 8.5.1995, také pochází z Rožnova pod Radhoštěm. Je to roztomilá ponička, která má svoji hlavu, ale je moc hodná a dětmi velmi oblíbená. Díky své trpělivosti děti učí jak ježdění, tak i péči o ni samotnou.

Madame Monica a Molly

Monicu a Molly jsme přivezli z Brankovic, obě dvě jsou to kobylky hnědého zbarvení, plemene klusák. Monica se narodila 12.1.1999 a je matkou Molly, která se narodila 28.5.2011. V současné době se snažíme malou Molly odstavit od své matky.

© 2009 Zámek Chvalkovice na Hané
informace | mapa webu | tisk | nahoru ↑ K