Kontakt:

Jezdecký klub
Chvalkovice na Hané
683 23

E-mail: klub@chvalkovicezamek.cz

Kde nás najdete:

Kde nás nnajdete - mapka více informací...

Akce

24.9.2011
Dnes se v zámeckém areálu pořádal Dětský den, který se konal na základě 60. výročí založení mateřské školy Chvalkovice na Hané.
Začátek akce byl v 10:00 hod., kdy se děti mohly zúčastnit soutěže trojboj, který obnášel hod míčkem na kelímky, hod balónem na koš, slalom s pingpongovým míčkem. V 11:00 hod. nás navštívil klaun, a pobavil svou veselou náladou a dětem vyráběl balónková zvířátka. Následovalo představení Jezdeckého klubu, který nám předvedl jezdecké dovednosti v čele se Soňou a dětmi z kroužku.
V průběhu dopoledního programu měly děti možnost vyzkoušet si bagrování s profesionálním kolovým rypadlem.
Poté následovalo vyhlášení vítězů dětského trojboje, nejlepší soutěžící se mohli povozit po jízdárně na koni Norma a poníku Deny.
Následovala volná dětská zábava s diskotékou až do večerních hodin.
Samozřejmě nesmíme opomenout naši paní Elišku Dimiděnkovou, která nám poskytla celodenní občerstvení za pomoci její rodiny.
Děkujeme Všem za návštěvu, a to i klientům z Domova a budeme se těšit na další účast při příjemně strávených společenských akcích.
fotografie z akce...

27.9.2010
Zámek ve Chválkovicích na Hané povstal před několika lety z popela jako bájný pták Fénix a kromě průběžné rekonstrukce nových bytových jednotek, které se stále dostavují nezůstává pozadu ani kulturní dění. Jednou z těchto kulturních akcí bylo také slavnostní zahájení činnosti jezdeckého klubu dne 21.8.2010.

21.8.2010
Dne 21.8.2010 proběhne slavnostní zahájení činnosti JK. Zveme všechny rodiče s dětmi a zájemce, kteří by se chtěli do našeho klubu přihlásit. Během dne ukážeme dětem jak probíhá základní péče o koně a představíme různé druhy jezdeckých disciplín. U vchodu dostane každý návštěvník pozvánku, kterou může ihned na místě vyplnit a přihlásit své dítě do JK.

2.10.2010
Srdečně Vás zveme na 1. Hubertovu jízdu, která se bude konat v sobotu 2.10.2010 od 10:00.

© 2009 Zámek Chvalkovice na Hané
informace | mapa webu | tisk | nahoru ↑ K